Helvepharm AG - Paracetamol Zentiva 1000 mg, Tabletten |
| 68375 | | 02 | | Paracetamol Zentiva 1000 mg | | Tabletten | | N02BE01 | | Paracetamol | | 05.07.2022 | | |
|
Composition |
paracetamolum 1000 mg, amylum pregelificatum, maydis amylum, povidonum K 25, talcum, acidum stearicum, pro compresso. |
Packungsbestandteile |
| Comprimés | | | Principe actif | Concentr. |
---|
Paracetamole | 1000 mg |
| BAG: Principe actif | Concentr. |
---|
Paracetamole | 1000 mg |
| | Agents auxilliaires | Concentr. |
---|
Acidum Stearicum | | Amylum Pregelificatum | | Maydis Amylum | | Povidonum K | 25 | Pro Compresso | | Talcum | |
| |
|
|